آموزش نصب آنتی ویروس نود ۳۲

اشتراک گذاری :

وجود آنتی ویروس روی کامپیوتر و لب تاب امری لازم و ضروری است که اگر از آن غافل باشیم سیستم کامپیوتر و اطلاعات موجود در آن در معرض آسیب های جدی قرار میگیرند به خصوص اگر این دستگاه رایانه به اینترنت نیز متصل باشد. البته آنتی ویروس مختص کامپیوتر و لب تاب نیست و به اعتقاد کارشناسان هر دستگاه الکترونیکی میتواند مورد حمله انواع ویروس ها، تروجان ها و اسپای ور ها قرار گیرد، مخصوصا اگر به اینترنت هم متصل باشد.

پس از پی بردن به لزوم وجود آنتی ویروس یا اینترنت سکوریتی معمولا کاربران درگیر این موضوع می شوند که کدام آنتی ویروس بهتر است؟ البته بحث این پست پیرامون معرفی نرم افزارهای آنتی ویروس نیست اما برای این که دید کدام نرم افزار برای سیستم ما مناسب تر است باید دید در بررسی های انجام شده کدام یک از آنتی ویروس ها کدام عملکرد را بنا به نیاز ما بهتر انجام داده اند تا بتوانیم نرم افزاری را انتخاب کنیم که با سخت افزار رایانه ما سازگارتر باشد.

یکی از آنتی ویروس هایی که در بین کاربران و مخصوصا کاربران ایرانی که بسیاری از آن ها با سیستم های دارای سخت افزار پایین کار میکنند، توانسته است به محبوبیت زیادی دست پیدا کند آنتی ویروس Nod 32 محصول شرکت ESET می باشد. شرکت “ایست” در حال حاضر ESET NOD32 و ESET SMART SECURITY را در عرصه آنتی ویروس عرضه کرده است که در این آموزش نسخه کامل تر و البته آخرین نسخه یعنی Eset Smart Security 9 را باهم نصب میکنیم. در ادامه آموزش با ما باشید.

قبل از هرچیز برای نصب آنتی ویروس فایل نصبی آن را نیاز داریم، نسخه نصبی آخرین ورژن از آنتی ویروس را از انتهای همین مطلب دانلود کنید و سپس با طی مراحل زیر همراه با ما به نصب آنتی ویروس ESET SMART SECURITY بپردازید.

روی فایلی که قبلا دانلود کرده اید ( لینک دانلود در انتهای همین نوشته موجود است ) دابل کلیک کنید تا فرآیند نصب اغاز شود. در اولین مرحله از فرآیند نصب با کلیک روی Continue به مرحله بعد بروید.

nod_smart_install-1

در مرحله دوم مشابه اکثریت نرم افزارها قبل از نصب باید قوانین شرکت توسعه دهنده را بپذیرید، با قبول قوانین نصب نرم افزار و کلیک روی I Accept به صفحه بعد بروید.

nod_smart_install-2

در گام سوم تیک Enable detection را فعال کنید و روی Install کلیک نمایید.

nod_smart_install-3

فرآیند نصب در چند مرحله انجام می شود و در این مدت چیزی شبیه شکل زیر را خواهید داشت، صبر کنید تا این مراحل سپری شده و به صفحه بعدی بروید.

nod_smart_install-4

کار نصب آنتی ویروس Eset Smart Security 9 تقریبا تمام شده است و با کلیک روی Continue کار تمام است.

nod_smart_install-5

صفحه ای که در ادامه میبینید نشان دهنده نصب موفقیت آمیز آنتی ویروس است، کار خاصی لازم نیست، این صفحه را نادیده بگیرید و روی Done کلیک کنیدتا پنجره بسته شود و پنجره فعال سازی نرم افزار برایتان نمایان شود.

nod_smart_install-6

در این پست شما موفق به نصب eset smart security یا همان آنتی ویروس نود ۳۲ شده اید، در ادامه لازم است آنتی ویروس فعالسازی و آپدیت شود، البته اگر فعال سازی نرم افزار به درستی انجام شود، فرآیند آپدیت آنتی ویروس نود ۳۲ به صورت اتوماتیک انجام خواهد شد. برای آموزش چگونگی فعال سازی eset 9 در پست بعدی مدرسه آفتاب با ما باشید.

دانلود نرم افزار آنتی ویروس eset smart security 9 برای سیستم های ۳۲ و ۶۴ بیتی:

لینک دانلود نرم افزار نسخه ۳۲ بیتی

لینک دانلود نرم افزار نسخه ۶۴ بیتی

نمیدانید سیستم عامل کامپیوتر شما ۳۲ یا ۶۴ بیتی است؟ تشخیص چند بیتی بودن ویندوز

2 دیدگاه

پاسخ دهید