آموزش فعال سازی eset 9

18
0
اشتراک گذاری :

در پست ” آموزش نصب آنتی ویروس نود ۳۲ ” به صورت گام به گام طریقه نصب نرم افزار آنتی ویروس روی کامپیوتر را فرا گرفتید، اما پس از نصب موفقیت آمیز آنتی ویروس، لازم است آن را فعالسازی و سپس آپدیت نمایید تا بتوانید از قابلیت های آنتی ویروس بهره مند شوید. در این ساعت از کلاس درس مدرسه آفتاب طریقه فعال سازی eset 9 که در حال حاضر آخرین نسخه از این آنتی ویروس محبوب می باشد را می آموزید، شایان ذکر است که فعال سازی آنتی ویروس در سایر نسخه ها نیز، تقریبا شامل همین مراحل می گردد، پس در ادامه مطلب با ما باشید.

برای شروع کار و در صورتی که قبلا نرم افزار آنتی ویروس NOD 32 را نصب کرده اید با دابل کلیک روی آیکون برنامه، پنجره اصلی آن را باز کنید. وقتی آنتی ویروس هنوز فعال نشده است، پنجره ای اصلی نرم افزار چیزی مانند شکل زیر می باشد. در این صفحه روی Activate Product کلیک نمایید تا به مرحله بعد بروید.

آموزش فعال سازی eset 9

در این صفحه اگر از قبل لایسنس معتبر دارید آن را در کادر مشخص شده وارد نمایید و روی Activate کلیک کنید تا آنتی ویروس شما برای مدت یک سال فعال شود، و اگر هنوز نسخه اورجینال را تهیه نکرده اید برای فعال سازی نسخه آزمایشی ۳۰ روزه روی Free trial license کلیک نمایید.

فعال سازی eset 9

در این صفحه همانطور که مشاهده میکنید سه کادر برای وارد کردن آدرس ایمیل و انتخاب کشور وجود دارد. کشور معمولا به صورت اتوماتیک روی ایران تنظیم شده است و کافیست کادرهای شماره ۱ و ۲ را با آدرس ایمیل یکسان تکمیل نمایید. بعد از تکمیل فرم روی کلید Activate کلیک کنید تا مراحل فعالسازی تکمیل گردد.

فعال سازی نسخه رایگان eset 9

مشاهده صفحه بعدی به این معناست که فعالسازی نود ۳۲ انجام شده است و شما میتوانید از تمامی امکانات آن روی سیستم کامپیوتری خود استفاده کنید. قابل ذکر است که در زمان استفاده از لایسنس آزمایشی یک ماهه تمامی امکانات نرم افزار برای شما فعال خواهد بود.

اکتیو کردن آنتی ویروس نود 32

 پس از اکتیو سازی نرم افزار پنجره اصلی آنتی ویروس نود ۳۲ به شکل زیر و به رنگ سبز خواهد بود، همانطور که میبینید در قسمت سبز رنگ مشخص شده است که آنتی ویروس شما به مدت ۳۰ روز فعال خواهد بود، در روزهای آینده این عدد کمتر خواهد شد و زمانی که به صفر رسید ظاهر کلی آنتی ویروس قرمز رنگ خواهد شد، برای فعال سازی آنتی ویروس برای مدت یک سال، پس از خرید لایسنس اورجینال می توانید با کلیک روی Activate full product سریال خریداری شده را ثبت کرده و به مدت یکسال از نرم افزار استفاده نمایید.

فعال سازی eset 9

پس از فعال سازی آنتی ویروس NOD 32 مراحل آپدیت آنتی ویروس  به صورت اتوماتیک آغاز میگردد و توصیه میکنیم پس از تکمیل آپدیت حتما یک بار سیستم خود را اسکن نمایید.

توجه: کلیدهای فعال سازی غیر اورجینال آنتی ویروس نود ۳۲ به وفور در سایت های اینترنتی به صورت رایگان در دسترس هستند و با هر بار جستجو و فعالسازی با این کلید ها میتوانید به مدت دو هفته یا یک ماه دیگر از آنتی ویروس استفاده نمایید، [highlight color=”orange”]اما به علت مشکلات متعدد کلید های تقلبی، مدرسه آفتاب اکیدا توصیه مینماید برای حفاظت از سلامت سیستم کامپیوتری و اطلاعات موجود در آن حتما نسخه اورجینال آنتی ویروس را تهیه نمایید.[/highlight]

پاسخ دهید